سبد خرید
تسویه حساب
فیلتر

پارت الکتریک

نمایش 1–16 از 53 نتیجه

شرکت پارت الکتریک یکی از برترین شرکت های فعال در زمینه تولید تجهیزات برقی می باشد که فعالیت خود را از سال 1364 آغاز کرده است، درحال حاضر شرکت پارت الکتریک انواع تجهیزات برقی به ویژه انواع محافظ برق، چند راهی برق، کلید و پریز و … را تولید و عرضه بازار کرده است، در ادامه به بررسی محصولات شرکت پارت الکتریک خواهیم پرداخت .

خرید انواع محصولات شرکت پارت الکتریک | ابزارمپ

محصولات شرکت پارت الکتریک

درحال حاضر شرکت پارت الکتریک انواع مختلفی از تجهیزات برقی را تولید و عرضه بازار کرده است، از انواع مختلف رابط برق، هواکش، محافظ برق، چند راهی برق گرفته تا آنتن و … ، البته که پرفروش ترین محصولات شرکت پارت الکتریک، انواع محافظ برق ، چند راهی برق، رابط برق های این شرکت می باشند .

درحال حاضر با توجه به تنوع بسیار بالای محصولات شرکت پارت الکتریک، هیچ مغازه الکتریکی را یافت نخواهید کرد که محصولات شرکت پارت الکتریک را در لیست محصولات خود موجود نداشته باشد😍 .

برخی از محصولات شرکت پارت الکتریک می توان به موارد زیر اشاره کرد .

  • انواع محافظ برق یخچال و فریزر پارت الکتریک
  • انواع محافظ برق صوتی و تصویری پارت الکتریک
  • انواع کلید و پریز پارت الکتریک
  • انواع چند راهی برق پارت الکتریک
  • نری و مادگی صنعتی پارت الکتریک و …

لیست کامل محصولات شرکت پارت الکتریک را می توانید از طریق لیست قیمت رسمی شرکت پارت الکتریک مشاهده کنید .

لیست قیمت پارت الکتریک

محافظ برق های شرکت پارت الکتریک

محافظ برق های شرکت پارت الکتریک در مدل های مختلف و باکیفیت فوق العاده بالا توسط شرکت پارت الکتریک تولید و عرضه بازار شده است و همینطور تمامی محافظ برق های شرکت پارت الکتریک در فروشگاه ابزارمپ نیز موجود می باشد .

محافظ برق های شرکت پارت الکتریک در متراژ های 1.8 متری ، 3 متری ، 5 متری و … و همینطور در تعداد پورت های مختلف ( 2 خانه ، 4 خانه ، 6 خانه و … ) تولید شده است، محافظ برق های پارت الکتریک دارای استاندارد ملی ایران و گواهی استاندارد اروپا نیز می باشند .

چند راهی برق های شرکت پارت الکتریک

چند راهی برق های شرکت پارت الکتریک در مدل و کاربری های مختلف ( چند راهی برق های صنعتی، چند راهی برق مدل شهاب و … ) از نظر طراحی و … توسط شرکت پارت الکتریک تولید شده اند، چند راهی برق های پارت الکتریک در متراژ های 1.8 ، 3 متری ، 5 متری و … نیز تولید شده اند، چند راهی برق های مدل New شرکت پارت الکتریک با طراحی فوق العاده زیبا و جذاب یکی از بهترین گزینه ها جهت استفاده در خانه، دفترکار، شرکت، اتاق گیمینگ و … می باشند .

محصولات شرکت پارت الکتریک به همراه 24 ماه گارانتی ( 2 سال گارانتی )

تمامی محصولات شرکت پارت الکتریک دارای 2 سال گارانتی معتبر شرکت پارت الکتریک می باشند و در صورتی که از محصولات شرکت پارت الکتریک استفاده می کنید و نیاز به استفاده از خدمات گارانتی شرکت پارت الکتریک کرده اید، می توانید از طریق نمایندگی های معتبر شرکت پارت الکتریک در سراسر کشور اقدام به استفاده از خدمات گارانتی شرکت پارت الکتریک کنید و البته در صورتی که محصولات شرکت پارت الکتریک را از طریق فروشگاه ابزارمپ تهیه کرده اید، می توانید به صورت حضوری و غیرحضوری از خدمات گارانتی شرکت پارت الکتریک بهره مند شوید .

خرید عمده محصولات پارت الکتریک

اگر به تعداد زیادی از محصولات شرکت پارت الکتریک نیاز دارید و یا درواقع قصد خرید عمده محصولات شرکت پارت الکتریک را دارید، می توانید محصولات شرکت پارت الکتریک را با قیمت درب کارخانه از طریق فروشگاه ابزارمپ تهیه کنید، جهت خرید عمده محصولات شرکت پارت الکتریک با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

خرید حضوری محصولات شرکت پارت الکتریک

در صورتی که قصد خرید محصولات شرکت پارت الکتریک به صورت حضوری را دارید، می توانید خرید خود را به صورت حضوری از طریق فروشگاه ابزارمپ واقع در لاله زار تهران با قیمت درب کارخانه انجام دهید، جهت دریافت آدرس دقیق و لوکیشن فروشگاه ابزارمپ با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس فروشگاه ابزارمپ

02136483181

02136483161