سبد خرید
تسویه حساب

خرید عمده لوازم برقی

اگر به تعداد زیادی از یک لوازم برقی نیاز دارید و یا درواقع قصد خرید عمده لوازم برقی را دارید، می توانید خرید خود را از طریق فروشگاه ابزارمپ با قیمت درب کارخانه و بدون واسطه انجام دهید، در ادامه به بررسی خرید عمده لوازم الکتریکی خواهیم پرداخت .

محصولات الکتریکی

انواع مختلفی از محصولات الکتریکی در دسته بندی های مختلف و برند های مختلف در فروشگاه ابزارمپ موجود می باشد، از تجهیزات نور و روشنایی، سیم و کابل گرفته تا تجهیزات صنعتی و … ، لیست زیر تنها برخی از محصولات لوازم الکتریکی موجود در بازار می باشد و اگر شما قصد خرید عمده لوازم الکتریکی جهت راه اندازی مغازه الکتریکی را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما محصولات زیر رو مشاهده کنید.

لیست لوازم الکتریکی

دسته بندی برخی از محصولات موجود در ابزارمپ

  • تجهیزات نور و روشنایی
  • انواع مختلف سیم و کابل
  • انواع مختلف کلید و پریز ( دلند، آسیا الکتریک و .. )
  • انواع فن و هواکش
  • انواع مختلف تجهیزت گرمایشی نظیر بخاری برقی، المنت و …
  • انواع تجهیزات صنعتی
  • و …

بازار خرید عمده لوازم برقی

یکی از بازار های معروف در ایران که به صورت تخصصی مربوط به بازار تجهیزات برقی می باشد، قطعا لاله زار می باشد، اگر قصد خرید عمده لوازم برقی به صورت حضوری را دارید، قطعا بازار لاله زار یکی از بهترین گزینه های موجود برای شما می باشد.

معرفی برند های معروف لوازم الکتریکی

پاسخ این سوال، کاملا بستگی به خرید شما دارد، درواقع بستگی دارد که شما قصد خرید چه محصولی را داشته باشید، به عنوان مثال اگر قصد خرید محافظ برق را داشته باشید، برند های سارا، پارت الکتریک و … از برند های معروف این محصول هستند، جهت اطلاع از برند های معروف و معتبر محصولی که نیاز به تهیه آن دارید، با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

گارانتی محصولات الکتریکی

شرکت های بسیار معتبری وجود دارند که برای محصولات خود، خدمات پس از فروش نظیر گارانتی، نصب و راه اندازی و … را در نظر گرفته اند، یکی از خدماتی که تقریبا تمامی ما در هنگام خرید لوازم برقی به آن توجه ویژه می کنیم، قطعا گارانتی محصول می باشد، تقریبا در حال حاضر بیش از 80 درصد محصولات برقی ایرانی دارای گارانتی می باشند و در صورت نیاز با استفاده از خدمات گارانتی این محصولات می توانید از نمایندگی های معتبر مربوط به هر شرکت اقدام کنید و البته در صورتی که اقدام به خرید لوازم برقی از فروشگاه ابزارمپ کرده اید، می توانید از خدمات گارانتی محصول از طریق فروشگاه ابزارمپ به صورت حضوری و غیرحضوری بهره مند شوید.

 

خرید عمده لوازم الکتریکی به صورت حضوری

اگر قصد خرید عمده لوازم الکتریکی به صورت حضوری را دارید، می توانید خرید خود را به صورت حضوری  از طریق فروشگاه ابزارمپ واقع در لاله زار تهران انجام دهید، جهت دریافت آدرس دقیق و لوکیشن فروشگاه ابزارمپ با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس فروشگاه ابزارمپ

02136483161

02136483181

خرید عمده لوازم الکتریکی

اگر قصد خرید عمده لوازم برقی را دارید، می توانید خرید خود را از طریق فروشگاه ابزارمپ با قیمت درب کارخانه و بدون واسطه انجام دهید، جهت ثبت سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس فروشگاه ابزارمپ

02136483161

02136483181

 

محصولات پیشنهادی